Dzisiaj jest: 18 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Kalendarz

luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

NewsletterWiadomość HTML?

Sonda

Czy portal www.ofszlaksobieskiego.pl spełnia Państwa oczekiwania?

Dodaj nową odpowiedź!
3 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

odwiedziny:odwiedziny:3390882

Ostatnie spotkanie w ramach konsultacji społecznych – rejon ulicy Zaułek Nadrzeczny

W związku z trwającymi w ramach projektu pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim” konsultacjami społecznymi dla inwestycji kluczowej Krasnegostawu - "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny", informujemy, że kolejne spotkanie odbędzie się dnia 30 października 2014 r. (czwartek) w Sali Konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury o godzinie 16.00.

Celem konsultacji będzie przedstawienie wizualizacji zagospodarowania  terenu oraz propozycji różnych koncepcji (przestrzennych i funkcjonalnych),  opracowanych na podstawie wcześniejszych spotkań.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i czynny udział.

Opis pomysłu na rewitalizację - Zaułek Nadrzeczny Krasnystaw.

W związku z realizacją projektu pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych prosimy o opisanie własnego pomysłu na zmianę/wykorzystanie  Zaułka Nadrzecznego. Państwa pomysły i uwagi pozwolą na wybór optymalnych rozwiązań.

Konsultacje społeczne dla inwestycji kluczowej "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny"

W związku z realizacją projektu partnerskiego pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych, Miasto Krasnystaw przystępuje do przeprowadzenia

 konsultacji społecznych dla inwestycji kluczowej

"Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny"

Czytaj więcej: Konsultacje społeczne dla inwestycji kluczowej  "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta...

Krasnystaw Miasto

 Powstaną na późniejszym etapie realizacji portalu.

 

Materiały promocyjne

Tu wkrótce pojawią się materiały promocyjne

Na skróty