Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Kalendarz

grudzień 2017
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

NewsletterWiadomość HTML?

Sonda

Czy portal www.ofszlaksobieskiego.pl spełnia Państwa oczekiwania?

Dodaj nową odpowiedź!
3 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

odwiedziny:odwiedziny:2932388

Ostatnie spotkanie w ramach konsultacji społecznych – rejon ulicy Zaułek Nadrzeczny

W związku z trwającymi w ramach projektu pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim” konsultacjami społecznymi dla inwestycji kluczowej Krasnegostawu - "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny", informujemy, że kolejne spotkanie odbędzie się dnia 30 października 2014 r. (czwartek) w Sali Konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury o godzinie 16.00.

Celem konsultacji będzie przedstawienie wizualizacji zagospodarowania  terenu oraz propozycji różnych koncepcji (przestrzennych i funkcjonalnych),  opracowanych na podstawie wcześniejszych spotkań.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i czynny udział.

Opis pomysłu na rewitalizację - Zaułek Nadrzeczny Krasnystaw.

W związku z realizacją projektu pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych prosimy o opisanie własnego pomysłu na zmianę/wykorzystanie  Zaułka Nadrzecznego. Państwa pomysły i uwagi pozwolą na wybór optymalnych rozwiązań.

Konsultacje społeczne dla inwestycji kluczowej "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny"

W związku z realizacją projektu partnerskiego pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych, Miasto Krasnystaw przystępuje do przeprowadzenia

 konsultacji społecznych dla inwestycji kluczowej

"Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta położonego w rejonie ulicy Zaułek Nadrzeczny"

Czytaj więcej: Konsultacje społeczne dla inwestycji kluczowej  "Kompleksowa rewitalizacja obszaru miasta...

Krasnystaw Miasto

 Powstaną na późniejszym etapie realizacji portalu.

 

Materiały promocyjne

Tu wkrótce pojawią się materiały promocyjne

Na skróty